BELLONA'DAN YENİ NATURAL LİNE BAMBU VE CLİMATE GRUBU EV TEKSTİLİ!

             Sn. Bayilerimiz,

   Bellona markamızda Natural Line ürün serisine dâhil edilen Bambu grubu ev tekstili ürün bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.

Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan bambu, nemi çok iyi çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olması; ayrıca uv ışınlarına dayanıklı olması nedeni ile en önemli tercih nedenidir. İçeriğindeki kun maddesi sayesinde, hijyenik özelliğini uzun yıllar kaybetmediği birçok testle kanıtlanmıştır.İplik içeriği doğal selüloz lif olduğundan, bambu oldukça yumuşak ve hafiftir.Tek kişilik ve çift kişilik yorgan ile bebek yorganı olarak üretimi yapılacak olan Bambu serisi ürünlerde, aynı zamanda yastık ve bebek yastığı üretimi yapılacaktır.Üründe kullanılan dış kılıf kumaşı %30 Bambu - %70 Pamuk, dolgu %30 Bambu - %70 Microjel polyester elyaf özelliğindedir. Yorganda dolgu gramajı 300 gr / mt2 dir.Bebek yastığı ölçüleri 35x45 cm, ebeveyn yastık 50 x 70 cm’ dir.

   Bellona markamızda Natural Line ürün serisine dâhil edilen Climate grubu ev tekstili ürün bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.

Özel hava kanalları sayesinde uyku boyunca ısı salınımını gerçekleştirerek ısıyı homojen bir şekilde dağıtır. Böylelikle termal konfor sağlar, koku oluşumunu engeller.Climate serisi ürünlerimizde kullanılan microjel polyester elyaflarımız, kumaşın hızlı kurumasına yardımcı olur. Ürün dolgusunda kullanılan microjel elyaf, kaz tüyü konforuna en yakın dolgu malzemesidir. Bu özellik sayesinde uyku sırasında ısı dengesini korur, rahatlatıcı ve kesintisiz uyku ortamı oluşmasına katkı sağlar.Tek kişilik ve çift kişilik yorgan ve yastık üretimi yapılacaktır. Üründe kullanılan dış kılıf kumaşı %100 Microfiber Polyester, dolgu %100 Microjel polyester elyaf özelliğindedir. Yorganda dolgu gramajı 300 gr / mt2 dir. Yastıkta dolgu ağırlığı 900 gr.’ dır.

   Mevsim itibari ile ürünlerin satışa dönüşmesi adına, mağaza teşhirlerinde hızlıca yerini alması, üründe istenilen satış ivmesinin yakalanması adına önem arz etmektedir.

   Saygılarımızla