İSTİKBAL DEN YENİ LUİS YEMEK ODASI TAKIMI!

          Sn.Bayilerimiz,
    İstikbal markası ile serimize dâhil edilen Luis Yemek Odası Takımı tanıtım bilgilendirmesi;
Tarafınıza sevk edilmeye başlanacak olan Luis Yemek Odası Takımında meşe ve opak beyaz folyo kullanılmış olup, tarzı ile görsel açıdan oldukça şık ve farklı bir tasarıma sahiptir. Beyaz ile meşenin uyumu, tasarımı ve farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Büfe aynası ve ayna üzerindeki püskül uygulamaları, yerden ayak yüksek yapısı ön plana çıkmaktadır. Tarzı ve görünümü ile ürün gamımız içerisinde çeşitliliği arttıracak olan Luis Yemek Odası Takımı yaşam alanlarına ekstra güzellik kazandıracaktır. Tüketicilerin beğeni ve fiyat tercihlerine göre iki farklı sandalye ve masa alternatifi yer almaktadır.
Luis ürün grubunun devamı niteliğinde tasarlanmış olan Luis Koltuk Takımı da önümüzdeki süreçte serimize dâhil edilecektir. Tüketicilerimiz tarafından teveccüh göreceğine ve yoğun satış grafiğine ulaşacağına inandığımız bir ürün olup gerek teşhir gerekse stoklarda bu üründen bulundurulması oldukça önem arz etmektedir.
Luis Yemek Odası Takımı içerisinde Büfe, Büfe Aynası, Vitrin, Gümüşlük, Sandalye, Compact TV Ünitesi ve TV Sehpası üniteleri yer almaktadır.
     Saygılarımızla