BELLONA'DAN YENİ İMPERA YEMEK ODASI TAKIMI!

        Sayın Bayilerimiz,
    Bellona markamızda panel mobilya ürün grubu içerisine dâhil edilen İmpera Yemek Odası Takımı ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
Modern ve kendine özgün tasarımı ile öne çıkan İmpera yemek odası takımı, markamızın yenilikçi ve modern algısını tam olarak yansıtacak tasarımsal çizgiye sahiptir. İmpera Yemek Odası modern ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de tüketicilerimize rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır. Ürünümüzün renk konfigürasyonunda, metalik lacivert ve meşe renk kullanılmıştır.
İlk olarak Koltuk Takımı Sevk edilen ve önümüzdeki hafta 2019 Lansman filmimizde yer alacak olan İmpera serimiz, yazılı ve görsel medyada konsept olarak yoğun şekilde kullanılacaktır. Yapılacak yoğun reklam ve tanıtım çalışmaları ile İmpera serimiz tüketiciler tarafından kısa sürede teveccüh görecek ve satışlarımıza ciddi katkı sağlayacaktır. Bu doğrultuda bayilerimizin İmpera modelimizi konsept mantığında özellikle vitrinlerde şık ve özenle hazırlanmış teşhir alanlarında ivedilikle sunuma hazır hale getirmeleri gerekmektedir. 
    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.
     Saygılarımızla