BELLONA'DAN YENİ MERİT MUTFAK MASA TAKIMI!

        Sayın Bayilerimiz,
    Ürün gruplarımız içinde önemli bir yeri olan mutfak masa takımı grubumuzla ilgili olarak ürün çeşitliliğini artırmak, tüketicilerimize farklı ve yeni alternatiflerin sunulması adına Merit Mutfak Masa Takımımız serimize kazandırılmıştır. Yeni modelimize ait tanıtım bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
Merit Mutfak Masa takımı yeni modelimiz oldukça şık tasarımı ve trend çizgisi ile mutfak masa takımı ürün grubumuza zenginlik katacaktır. Modern ve ince hatlara sahip yeni modelimiz mutfaklar için şık bir alternatif olacaktır. Açılı konik ayak yapısı, kitabeli masa özelliği, renk alternatifleri ve ergonomik sırt formlu sandalyesi ile yeni modelimiz kısa sürede beğeni görecektir.
Merit masa takımı modelimizde ceviz-beyaz ve ceviz-siyah olmak üzere iki renk alternatifi sunulmuştur. Yeni Modelimiz zarif hatları, ergonomik tasarımı ve şık görselliği ile tüketicilerin beğenisini kazanacak ve mutfak masası satışlarımıza ciddi anlamda katkı sağlayacaktır. Takımın masa rengi ile aynı renklerinde hazırlanan sandalyeleri rahat bir oturum sunmaktadır.
    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz. 
    Saygılarımızla