MONDİ'DEN YENİ HELEN GENÇ ODASI TAKIMI!

        Sn.Bayilerimiz,

    Modüler mobilya ürün grubu serimize dahil edilen yeni ürünümüz Helen Genç Odası tanıtım bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.Helen genç odası Helen ürün grubunun konsepti olarak serimize dahil edilmiştir. Modelimiz, moda trend gold renk uygulaması, dekoratif altın renk fitil, özel tasarım altın kaplama porselen kulp uygulaması ve yüksek lükens ayak uygulamaları ile yaşam alanlarına saray havası katacak modern avangard tasarıma sahiptir. Ayrıca modelde kullanılan yüksek ayak özelliği kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır. Helen dresuar ve aynası çok amaçlı tasarlanmış olup, genç odası teşhirlerinde de kullanılması önem arz etmektedir.Modelimizde elbise askılıkları ve raf fonksiyonları bulunmaktadır.

Helen genç odası aşağıda belirtilen ünitelerle tüketicilerin beğenisine sunulacaktır:

- Sürgü kapaklı gardırop- 3 kapaklı gardırop- 4 kapaklı gardrop- Çalışması masası üst- Çalışma masası alt- Şifonyer- Komodin- Kitaplık- 90 lik-100 lük 120 lik panel başlık

Helen genç odasını farklı kılan özellikler;

- Dış yüzey kaplama olarak fildişi renk kullanılmıştır.- Gardırop ünitelerinde boy aynası mevcuttur.- Çalışma masası dresuar tarzında modüler olarak tasarlanmıştır.- Takımın bazı bölümlerinde profil ve altın renk dekoratif fitil kullanılmıştır.

    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.

    Saygılarımızla