BELLONA'DAN YENİ PESARO SALON TAKIMI!

        Sayın Bayilerimiz,
   Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisine dâhil edilen Pesaro Salon Takımı ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesi  bilgilerinize sunulmuştur.
2019 yılı ürün koleksiyonumuz içinde yer alan Pesaro konseptimize ait Pesaro Salon Takımı modelimiz serimize girmiş olup, ürün sevklerine başlanmıştır. Oldukça iddialı olduğumuz Pesaro serimiz modern avangarde tarzı, şık çizgisi ve kullanılan özel malzemeleri ile göz dolduracaktır. Konseptin içinde yer alan Pesaro salon takımı modelimiz de son derece başarılı tasarım çizgisi ile salon takımları ürün grubumuza zenginlik katacak bir dizayna sahiptir.
Pesaro serimiz aynı zamanda 2019 yılı lansman filmimizde de kullanılmış olup, reklam filmimizin yayına girmesi ile kısa sürede tüketicilerimizden yoğun ilgi görecektir. Yemek odası, yatak odası, salon takımı, sehpaları ve halısı ile birlikte tam konsept olarak hazırlanan Pesaro serimizin mağaza vitrinlerimizde konsept bütünlüğü içinde özenle teşhir edilmesi yapılacak reklam çalışmalarının amacına ulaşması bakımında son derece önemlidir.
   Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.
   Saygılarımızla