BELLONA'DAN GLORİA MUTFAK MASA TAKIMI!

       Sayın Bayilerimiz,
   Bellona markamızda mutfak masa takımı ürün grubu içerisinde yer alan Gloria Mutfak Masa Takımı ürünümüz yeniden seriye dâhil edilmesine karar verilmiş olup, ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
Mutfak masa takımı ürün grubumuza yeniden dâhil edilen Gloria masa takımı modelimiz sade hatları ve mekanlara ferahlık katacak renk tonları ile ön plana çıkmaktadır. Yeni modelimizde zarif hatlara sahip yemek masası ünitesi yine aynı çizgide sandalyeler ile takımlaştırılarak şık bir bütünlük sağlanmıştır.
Gloria mutfak masa takımı estetik görünümünün yanı sıra sahip olduğu kitabe özelliği ile gerekli durumlarda açılarak daha geniş ebatlarda da kullanım avantajı sağlamaktadır. Fonksiyonel kullanımı ve modern görünümü ile serimizde yeniden yerini alacak modelimizde beyaz ve ceviz olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır. Beyaz renkli masamız açık mavi tonlarında sandalyeler ile ceviz renkli masamız ise krem renkli sandalyeler ile birlikte kullanılmış olup oldukça soft bir renk uyumu yakalanmıştır.
    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.
    Saygılarımızla