BELLONA'DAN YENİ ADEN PLUS KOLTUK TAKIMI!

          Sayın Bayilerimiz,
    Bellona markamızda döşemeli ürün grubu serisinde yer alan Aden modelimize revizyon yapılmış olup, yapılan revizyon sonrası ürün ismimiz Aden Plus Koltuk Takımı olarak belirlenmiştir. Aden Plus Koltuk Takımı ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesidir.
Döşemeli ürün grubumuz içinde yer alan ve en ticari modellerimizden olan Aden koltuk ve köşe takımı modellerimizde, revizyona gidilme kararı alınmıştır. Ekonomik fiyatı ve sunmuş olduğu fonksiyonel özellikler ile uzun yıllardır serimizin koşan modellerinden olan Aden modelimizin bu satış hızını daha da artırmak, güncel uygulamaları ürünümüze adapte ederek ürün yüzünü güncellemek adına bir takım çalışmalar yapılmıştır.
Yapılan bu revizyon çalışmaları kapsamında;
 Üründe kullanılan baza yapısı inceltilmiş ve daha modern bir görünüm kazandırılmıştır.
 Alt baza üzerinde ahşap desenli deri uygulaması yapılarak, ürüne modern ve daha tok bir görünüm kazandırılmıştır.
 Ürünün mevcut tasarımında kol kısmı baza ile yandan birleşirken, yeni uygulamamızda üçlü kolları kasa üzerine basmaktadır.
 Sırt minderleri ve kol yanında kullanılan kumaş kaplı düğmelerde de revizyona gidilmiş olup, ahşap desen kaplı düğmeler kullanılmıştır.
 Aden modelimizin ayaklarında da revizyon yapılmış olup, kullanılan deri rengi ile uyumlu ahşap görünümlü modern bir ayak modeli kullanılmaya başlanmıştır.
 Ayrıca Aden Plus modelimizde son zamanlarda oldukça beğenilen ve tercih edilen, bronzing baskı uygulamalı Melson serisi kumaşlarımız uygulanacaktır. Ürünle ilgili ilave kumaş serisi çalışmalarımız da devam etmekte olup, ürünün tarzına uygun ve modern yapısını destekleyen alternatif kumaş uygulamaları da sunulacaktır.
 Aden modelimizin revizyon uygulaması hem koltuk hem de köşe grubunda geçerli olup, revizyon sonrası ürün ismimiz Aden Plus olacaktır.
 Serimizde mevcut olan Aden modelimizden de bir süre daha sipariş alınacak olup, Aden Plus uygulamasına geçildikten sonra zamanla kontrollü olarak eski Aden uygulaması da iptal edilecek ve sadece Aden Plus olarak üretim yapılacaktır.

      Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.

      Saygılarımızla