BELLONADAN YENİ ARTE MUTFAK MASA TAKIMI!

            Sayın Bayilerimiz,
       Ürün gruplarımız içinde önemli bir yeri olan mutfak masa takımı grubumuzla ilgili olarak ürün çeşitliliğini artırmak adına yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Bu noktada yeni ürün çalışmalarımız devam etmekte olup, serimize alınan Arte Mutfak Masa Takımı ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
       Arte Mutfak Masa takımı yeni modelimiz oldukça şık tasarımı ve trend çizgisi ile mutfak masa takımı ürün grubumuza zenginlik katacaktır. Yeni modelimizin üst tablasında son dönemlerde oldukça revaçta olan mermer desen uygulaması kullanılmış olup, açılı konik yapıdaki ayaklar ile son derece modern bir görünüme sahiptir. Zarif hatları ile öne çıkan yeni modelimizin sandalyeleri de ince hatları ve sırt kısmında bulunan kapitone dikiş detayları ile hem şık hem de ergonomik bir model olarak tasarlanmıştır.
Arte mutfak masa takımı modelimizde son dönemlerin trend renklerini taşıyan alternatifler sunulmuş olup, siyah, kahve ve beyaz olmak üzere 3 rengi ile serimize alınmıştır. Yeni modelimiz ince hatları, ergonomik tasarımı ve şık görselliği ile tüketicilerin beğenisini kazanacak ve mutfak masası satışlarımıza ciddi anlamda katkı sağlayacaktır.
        Saygılarımızla