İSTİKBAL'DEN YENİ BARON GENÇ ODASI TAKIMI!

         Sn.Bayilerimiz;

        İstikbal markamız ile serimize dahil edilen Baron Genç Odası Takımı’nın tanıtım bilgilendirmesi,
Serimize yer alan ve oldukça teveccüh gören Baron ürün grubumuzun devamı niteliğinde tasarlanmış olan Baron Genç Odası Takımı tarafınıza sevk edilmeye başlanmış olup, beyaz renk uygulaması, modern çizgilerin birleştiği şık ve zarif tasarımı ile üst düzey tasarıma sahip bir üründür. Kapak üzerinde ayna ve ayna alt ve üst kısımda profil uygulaması kullanılarak tasarım görsel olarak desteklenmiştir. Ürünümüz birbirini tamamlayan gümüş renk detay uygulamaları, farklı tasarıma sahip üniteleri ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Baron Genç Odası takımı, tüketicilerimize görsel zenginliğin yanında işlevselliği ve fonksiyonu da beraberinde sunacak bir takımdır. Çalışma masası üst kısmında yer alan USB özelliği sayesinde telefonlarınızı şarj ederken, çalışma masası çekmece kısmında kırtasiye malzemelerini depolamak için özel alan oluşturulmuş olup, fonksiyonellik arttırılmıştır. Takım genel hatları itibariyle estetik detayları ile ön plana çıkmaktadır.
Genç Odası Takımı içerisinde Sürgü Kapılı, 3 kapılı Gardırop, Çalışma Masası, Şifonyer, Komodin, Başlık ve Karyola üniteleri yer almaktadır.

        Saygılarımızla