BELLONA'DAN YENİ PESARO YATAK ÖRTÜSÜ!

            Sn.Bayilerimiz,
     Bellona markamızda Elegance ürün serisine dâhil edilen Pesaro Yatak Örtüsü ürün bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
2019 yılı ürün koleksiyonumuzda yer alan Pesaro Yatak Odası Takımına konsept çalışılmıştır. Sevkleri başlayan yatak odası takımlarının mağazalarımızda sunumunu zenginleştirmek, yatak odası takımı alan müşterilerimizin yatak örtüsü ihtiyaçlarına cevap vermek amacı ile tasarlanmıştır.
Daha önce yapılan bilgilendirmede de belirtildiği üzere, 2019 yılı Lansman ürün olacak olan Pesaro serisi reklam filmi çekimlerinde, ürünün konsepti yatak örtüsü de kullanılacaktır.
Lansmanın oluşturacağı algının mağazalarımıza tam anlamıyla yansıtılması ve ürünlerin satışa dönüşmesi, doğru teşhir ve konsept mantığında sunum ile mümkün olacaktır. Bu bağlamda sevkleri yapılacak olan ürünlerin hızlıca teşhirlere açılması önem arz etmektedir.
Pesaro Yatak Örtüsü, jakar dokuma kumaş üzerine biye detayları ile yapılan kabartma desenlerin hâkim olduğu, % 100 poliester özellikte bir üründür. Tek varyant olarak üretilen konsept yeni yatak örtümüz, sadece çift kişilik ebatlarda üretilecektir.
260 x 270 cm ebatlarında gövde, 50 x 70 cm ebatlarında 2 adet yastık kılıfından oluşan ürünümüz, yatak odalarına şıklık ve zarafet katacaktır.
     Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.

     Saygılarımızla