HAKKIMIZDA

 

 

Hakkımızda

         

Sektöründe 60. Yılına giren Grubumuz 1957 yılından itibaren ağırlıklı olarak mobilya sektöründe toptan ve perakende satış hususunda hizmet vermektedir. Grubumuz 1994 yılında Anadolu Erciyes Holding ile yapmış olduğu bayilik anlaşması neticesinde Erzurum merkez olmak üzere Erzincan, Bayburt, Gümüşhane, Kars, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Artvin, Muş ve Sivas illerin de Anadolu Erciyes Holding’in üretimini yaptığı İstikbal, Bellona ve Mondi marklarının Ana Bayisi olarak hizmet vermektedir.


Grubumuzun bünyesinde 2 şirket bulunmakta olup bu şirketlerden Garanti Mobilya Tic. San. Ltd. Şti İstikbal markasının Bölge Ana Bayilik hizmetlerini, İlgi Mobilya Tic. San. Ltd. Şti. Bellona ve Mondi markalarının Bölge Ana Bayilik hizmetlerini yürütmektedir.


Grubumuz merkezi Erzurum Organize Sanayi Mevkiinde olup. Ana Bayilik hizmetini mülkiyeti kendine ait olan 15.000 M2’si kapalı alan 30.000M2 ’si açık alan olan lojistik merkezinden yapmaktadır. Bölgemizde Grubumuza bağlı 55 tane İstikbal Bellona ve Mondi bayisi bulunmakla beraber, Grubumuz bünyesinde 3’ü Erzurum merkezde 1 tanesi ’de Erzincan merkezde mülkiyeti kendine ait olan 15.000 M2‘lik teşhir alanına sahip 4 adet İstikbal ve Bellona markalı ürünlerin perakende satışını yapan mağazaları bulunmaktadır.

Grubumuz kurulduğu günden itibaren toplum menfaatine olan sosyal sorumluluk projelerine destek olmakta ve her yıl Grup şirketlerimiz bölgesinde en fazla vergi ödeyen firmalar arasında sıralamaya girmektedir.