BELLONA'DAN YENİ PESARO YATAK ODASI TAKIMI!

        Sayın Bayilerimiz,
    Bellona markamızda panel mobilya ürün grubu içerisine dâhil edilen Pesaro Yatak Odası Takımı ürünümüze ait tanıtım bilgilendirmesi  bilgilerinize sunulmuştur.
2019 yılı ürün koleksiyonu içerisinde yer alan Pesaro serimiz, önümüzdeki haftalarda çekimi yapılacak olan 2019 lansman filmimizde sergilenecek olup, bu bağlamda yazılı ve görsel medyada konsept olarak yoğun şekilde yer alacaktır. Yapılacak yoğun reklam ve tanıtım çalışmaları ile Pesaro serimiz tüketiciler tarafından kısa sürede teveccüh görecek ve satışa dönüşecektir. Bu doğrultuda bayilerimizin Pesaro modelimizi konsept mantığında özellikle vitrinlerde şık ve özenli teşhir alanlarında hızlıca sunuma hazır hale getirmeleri gerekmektedir. Bayilerimizin bu doğrultuda yönlendirilmesi önem arz etmektedir.
Modern avangart tarzının yanı sıra, farklı tasarım çizgisi, doğal ahşap kullanımı ve kullanıcı dostu fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan Pesaro Yatak Odası Takımı’nın renk konfigürasyonun da açık gri ve ceviz renk kullanılmıştır.
    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.
    Saygılarımızla