İSTİKBAL'DEN YENİ ROSALİNA GENÇ ODASI TAKIMI!

         Sn.Bayilerimiz,
    İstikbal markası ile serimize dâhil edilen Rosalina Genç Odası Takımı tanıtım bilgilendirmesi bilgilerinize sunulmuştur.
Tarafınıza sevk edilmeye başlanmış olan Rosalina Genç Odası Takımı ve opak beyaz renkte tasarlanmış olup, romantik pudra tonları ile desteklenerek görsel açıdan oldukça şık bir görünüm kazandırılmıştır. 3 ve sürgü kapılı gardırop alternatifleri bulunan Rosalina Genç Odası Takımı kullanılan altın renkli dekoratif kulpları, zarif görünümü, yerden yüksek ayakları ile görsel açıdan ön plana çıkmaktadır. Farklı tarzı ile şık tasarımı ile gençlerin yaşam alanlarına ekstra güzellik katarken kulp üzerindeki püsküller, kapaklardaki çerçeve etkisi, zarif görünümü, uygulaması ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir. 3 Kapılı gardırop üzerinde aksesuarlar için özel çekmeceli bir alan oluşturularak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Rosalina Genç Odası Takımı içerisinde Sürgü Kapılı, 3 kapılı Gardırop, Çalışma Masası, Şifonyer, Komodin, Kitaplık, Başlık ve Karyola üniteleri yer almaktadır.
    Yeni ürünümüzün markamıza hayırlı olmasını dileriz.
    Saygılarımızla